İski Abonelik Başvurusu

İski Abonelik Başvuru işlemlerinizi online olarak biz yapıyoruz. İstanbul bölgesine hizmet vermekteyiz. Başvuru formunu kullanarak İSKİ abonelik işlemlerinizi online olarak sitemiz aracılığıyla yapabilirsiniz.

İski Başvurusu İçin Hizmet Verdiğimiz Bölgeler:

Avrupa Yakası
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.
Anadolu Yakası
Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

İski Abonelik işlemleri için öncelikle gerekli evraklar sayfamızı ziyaret ediniz.

İski Başvurusu Gerekli Evraklar

İSKİ Abonelik Ücreti Ne Kadar?

İSKİ Abonelik bedeli olarak 339 TL depozito bedeli 1 daire başına alınmaktadır. Kiracı ya da ev sahibi değişikliği işlemlerinde 147 TL alınmaktadır.

İSKİ kurumunda sıra beklemek yok artık. İski başvuru işlemlerinizi Hazır Evim   belirli bir hizmet bedeli karşılığında sizin yerinize sizden alacağımız vekaletname ile yapmaktadır.  Sadece İSKİ abonelik işlemlerinizi yapmıyoruz.

Hizmetlerimiz

Doğalgaz Aboenlik
Elektrik Abonelik
Telefon Abonelik
İnternet Abonelik
DASK Abonelik
Pronet Abonelik
Tivibu Ev Abonelik

Suyun Önemi

  • Su molekül olarak 2 Hidrojen 1 oksijen atomundan oluşmaktadır. Su her canlı için gereklidir.İnsan vucudunun en önemli ihtiyaçlarından biridir.
  • Hidroelektrik enerji santrallerinde elektrik enerjisi üretiminde kullanılmaktadır.
  • Alabalık tesislerinde balık yetiştiriciliğinde kullanılmaktadır. Ekonemiye katkı sağlamaktadır.
  • Nükleer santrallerin çalışma şartlarından dolayı soğumaya ihtiyaçları olmaktadır. Soğutulma işlemleri için su çok önemli bir ihtiyaçtır.
  • Ev, restoran, iş yerlerinde temizlik, yemekiçmek için çokca kullanılan bir ihtiyaçtır.
  • İtfaiye kurumunun yangın söndürme işlemlerinde önemi çok fazla olan bir maddedir.
  • Endüstriyel alanda da çok fazla kullanım alanı bulunmaktadır. ( Buharlı makinelerSuyun kullanım alanları nelerdir? Su Nerelerde Kullanılmaktadır? Su kullanım alanları hidroelektrik santrallerSuyun kullanım alanları nelerdir? Su Nerelerde Kullanılmaktadır? Su kullanım alanları ilaç yapımıSuyun kullanım alanları nelerdir? Su Nerelerde Kullanılmaktadır? Su kullanım alanları tekstilSuyun kullanım alanları nelerdir? Su Nerelerde Kullanılmaktadır? Su kullanım alanları kozmetikSuyun kullanım alanları nelerdir? Su Nerelerde Kullanılmaktadır? Su kullanım alanları vs.)
  • Tarımda yaygın bir kullanımı vardır. Meyve , sebzelerin yetiştirilmesi için tarlalarda suya ihtiyaç çok fazladır. Çiftçilerin geçim kaynağı olan tarlaların susuz kalması ekin alınamaması ve gıda sorununa neden olabileceği için bu alanlara suyu ulaştırılması, sulama sistemlerinin kurulması çok önem taşımaktadır.

İSKİ , İstanbul’da farklı bölge müdürlükleri ile hizmet vermektedir. Kanalizasyon alt yapısı, su borularının yapımı, binalara su tesisatının getirilmesi hizmeti tamemen İSKİ kurmunun kontrol ve denetimindedir.